
In het land waar de minister met getatoeëerde wenkbrauwen de mest vrijelijk over Gods akkers en door Gods sloten laat vloeien is droevig nieuws te melden. Hij is niet meer, hij is neergehaald en het staat er, het is onontkomelijk bewezen dus het is waar, het DNA der GW3237M.
In het land waar landbouwhuisdieren, gehuisvest in goed geventileerde stallen voorzien van luchtbewassing en waar per dag 45000 varkens, 5000 koeien en 1,6 miljoen kippen worden geslacht, betreurt men de dood van deze Wolf.
Een dier met probleemgedrag. Was er dan niets wat deze moord had kunnen voorkomen. Is de Europese habitatrichtlijn dan niet gehandhaafd. Of is het dan te veel gevraagd, het gaat hier te lande slechts om zegge en schrijve 110 stuks Wolven. Kent men in het Wolvenleefgebied niet het Wolvenpopulatiemeldpunt? Moet afwijkend gedrag niet juist beloond worden? Hoe staan wij tegenover het idee van het genoemde paintballgeweer, is dat dieronvriendelijk, intimidatie, onheus gedrag. Kan dat nog anno 2025, moeten wij dat tolereren? Moet er een precedent geschapen worden, willen er eerst doden vallen voordat sprake kan zijn van jurisprudentie? Willen we niet liever een eufemisme bedenken voor dat afschuwelijke woord, afschotvergunning?
Het is van hier naar Omsk nog een kleine honderd werst
’t Is prettig dat de paarden net vanmiddag zijn ververst
Maar jammer dat de Wolven ons toch hebben ingehaald
Men ziet de flinke eetlust die uit hun ogen straalt. #
Is er geen kennisgenomen van de voortgangsreportage inzake Wolvenwaarnemingen? Heeft men dan niets geleerd van Kevin Costner, hoe hij omging met deze diersoort in de film ‘Dances with Wolves’? Was de Pyramide van Austerlitz niet hoog genoeg op de Utrechtse heuvelrug? Moeten wij niet over onze schaduw heenstappen en onmiddellijk nu onze aandacht richten op GW 3237M, ook wel genoemd Hubertus, de Wolf woonachtig op de Veluwe die reeds maanden op de Dodenlijst staat? Laten we wel wezen, zorgen de anderhalf miljoen honden, geregistreerd in dit land, niet voor meer poep op de stoep? Laten we wel wezen en de handen ineenslaan en het Wolf Fencingteam hierop aanspreken. Wellicht kunnen zij de Faunaschade Preventiekit onder de hardwerkende bevolking verspreiden. En tevens het Schadeformulier Gederfde Inkomsten bij de gedupeerden opnemen. Immers, het moge duidelijk zijn, er zijn beduidend minder pannenkoeken geconsumeerd in de voor de hand liggende gebiedsdelen.
Ik zing nu weer wat lustiger, want Omsk komt in zicht
Ik maak een sprong van blijdschap en verlies mijn evenwicht
Terwijl de Wolven mij verslinden denk ik, dat is pech
Ja, Omsk is een mooie stad, maar net iets te ver weg. #
Treft u een Wolf aan, maak dan een profiel aan op Wolf@mijnfaunazaken.nl
# met dank aan drs.P.